Sokak Fotoğrafçısının Denk Geldiği Yabancı Avukat Benjamin’in FBI Olduğunu Düşünen Kullanıcılar

Sosyal medyada ve özellikle TikTok’ta son dönemde sık sık karşımıza çıkan içeriklerden bir tanesi de sokak fotoğrafçıları. Sokakta gezdikleri sırada içerik üretmek için ücretsiz bir şekilde fotoğraf çeken ve bu sırada sempatik anlara şahit olan içerik üreticilerinden Aktay’ın denk geldiği yabancı avukat Benjamin, hepinizi kendine hayran edecek.

Kaynak: https://www.tiktok.com/@aktay.raw/vid…

TikTok’ta son dönemlerin en popüler akımlarından sokak fotoğrafçılığı bir hayli revaçta biliyorsunuz. Videolar da sürekli keşfette.

Sokak fotoğrafçılığı yapan ve karşılaştığı güzel anları hesabında paylaşan Aktay da bir hayli popüler. TikTok’ta 35.5 bin takipçisi olan ve ‘aktay.raw’ isimli hesabı kullanan fenomenin son videosu kalplerimizi eritti.

Yolda tarzını beğendiği için seslendiği bir beyefendiden “Yabancıyım” cevabını alan Aktay, hemen İngilizce konuşmaya başlıyor.

Tarzı çok şık olan beyefendi ‘ben para istemiyorum’ diyen Aktay’a, ‘ben para istiyorum, avukat olarak.’ diyor ve sonrasında ‘Yok yok şaka ediyorum’ diyerek kendi aralarında gülmelerini sağlıyor.

Daha sonrasında Aktay’ın adını sorarak onunla el sıkışıyor ve Instagram adresini öğreniyor.

Bu sırada Aktay kelimesinin Türkçe anlamını da hatırlamaya çalışan Benjamin Bey, ‘Aktay, evet o şey… Beyaz bir at değil mi? Ama çok çok küçük bir at.’ diyerek fenomenimizi güldürüyor. Bayıldık sempatikliğine! Aktay ise ‘Benden güzel Türkçe konuşuyorsunuz.’ diyor bu tatlı espriler sonrası. Avukat Benjamin ise İstanbul Üniversitesi’nde okuduğunu söylüyor.

54 yaşındaki yabancı avukat Benjamin’in hem enerjisine, hem tarzına, hem de sempatik tavırlarına bayıldık vallahi!

Kendisi fotoğrafları çekildikten sonra da Aktay’a destek olacağını ve Instagram kullanan akrabalarına takip ettireceğini söylüyor.

İşte dünya tatlısı Benjamin Bey’in o anları:

Bu kadar sempatik birini görünce durur muyuz tabii yorumlar coştu!

FBI esprileri havada uçuştu. ?

Çok tatlı ve kibar biri olmasının yanı sıra karizmatik de…

Enerjine bayıldık Benjamin Bey! Günümüz güzelleşti sayenizde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir