iPhone 15’i tiye alan Google Pixel 8’in kutusu ortaya çıktı!

Son dönemin en çok konuşulan konularından birisi de Google’ın geçtiğimiz ay yayınladığı videoyla USB-C bağlantı noktasına geçiş yapacak iPhone 15‘i tiye alması oldu. Google’ın yeni amiral gemileri 4 Ekim’de düzenlenecek bir etkinlikte kullanıcıların beğenisine sunulacak. Kısa süre önce sızdırılan bir görsel serinin standart modelinin perakende kutusunu gözler önüne seriyor.

Google Pixel 8 kutusu ortaya çıktı

Google Pixel 8 serisinin tanıtımına artık sadece birkaç gün kaldı. Son olarak şirkete yakın kaynaklar Pixel 8‘in kutusunu sızdırdı. Böylelikle kullanıcıların akıllarındaki en önemli soru yanıt buldu.

Google Pixel 8, Apple ve Samsung’un amiral gemilerinin aksine kutudan şarj adaptörüyle çıkacak. Bunun dışında kutuyu ters çevirdiğimizde 5G Sub-6 bağlantısı, 6,2 inç ekran ve 128 GB depolamayla geleceğini görüyoruz.

Cihazın daha önce sızdırılan özelliklerine bakacak olursak, Tensor G3 yongasından güç alacağını ve 128 GB ve 256 GB yapılandırmalarıyla satışa çıkacağını söyleyebiliriz. Ürünün fiyat etiketleri ise sırasıyla 799 ve 859 euro şeklinde olacak.

Modelde 1080 x 2400 piksel çözünürlük ve 120 Hz yenileme hızı sunan 6,2 inç OLED LTPO panel yer alacak. Ürünün geçtiğimiz günlerde Evan Blass tarafından sızdırılan teknik özellikleri ise şöyle;

Özellikler Google Pixel 8 Google Pixel 8 Pro
Ekran Boyutu: 6.2 inç 6.7 inç
Ekran Yenileme Hızı: 120 Hz 120 Hz
İşlemci: Google Tensor G3 Google Tensor G3
Ön Kamera: 10.5 Megapiksel 10.5 Megapiksel
Arka Kamera(lar): 50 Megapiksel Ana + 12 Megapiksel Ultra Geniş Açı 50 Megapiksel Ana + 48 Megapiksel Ultra Geniş Açı + 48 Megapiksel 5x Optik Yakınlaştırma
Video Kaydı: 4K 4K
Su ve Toz Dayanıklılığı (IP68): Evet Evet
Güncelleme Desteği: 7 yıl 7 yıl

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce akıllı telefon başarılı olacak mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir